(+420) 723 727 671 info@salonperfekt.cz

Permanentní make-up

Ceník

Microblading (vláskování)

2800kč

Kombi Brows

3600kč

 

Powder Brows
3800kč[/dt_sc_one_half_inner]

 

1. korekce do 3 měsíců od první aplikace
zdarma

Další korekce do 5 měsíců
od 700 Kč

Přepigmentace do 1 roku (microblading)
od 1000 Kč

Přepigmentace do 1 roku
od 1500 Kč

Přepigmentace nad 1 rok (microblading)
od 1 500 Kč plus korekce

Přepigmentace nad 1 rok (kombinace)
od 1 800 Kč plus korekce

 

Microblading (manuální vláskování obočí)

Microblading speciální ruční metoda, kterou lze docílit velmi přirozeného vzhledu obočí. Obočí se netetuje plošně, ale speciálním perem, do kterého je vložena pružná jednorázová čepelka, díky které je možno vytetovat jednotlivé chloupky k nerozeznání od vlastních. Trvanlivost vláskové metody obočí závisí na hustotě vytetovaných chloupků, použitém pigmentu, kůži, slunění, metabolismu, lymfatickém systému, věku atd. Trvanlivost pigmentu v kůži je však oproti klasickému pmu kratší, zpravidla 1-2 roky s měnící se intenzitou. Je určená na normální vitální pleť, nevhodné pro mastnou a smíšenou, hrubou a pórovitou, velmi tenkou pleť a pleť se ztrátou elasticity. V případě, že jste v minulosti podstoupila permanentní make up, je nutná konzultace předem.

 

Kombi Brows

Začátky obočí Microblading, postupně stínované do konců přístrojem. Je určené na normální a vitální pleť. Ale i pro hrubší, smíšenou pleť se ztrátou elasticity. Nevhodné pro mastnou a pórovitou pleť. V případě, že jste v minulosti podstoupila permanentní make up obočí, je nutná KONZULTACE předem. Varianta microblading v celém obočí + stínování.

 

Powder Brows

Stínované obočí přístrojem. Vhodné pro všechny typy pleti kromě mastné pleti. V případě, ze jste v minulosti podstoupila permanentní make up obočí, je nutná konzultace předem.

 

Lze docílit velmi přirozeného, tak i hustého a výrazného obočí, vše závisí na domluvě. Aplikaci předchází konzultace, předkreslení tvaru, výběr barvy, mám k dispozici širokou škálu odstínů pouze od certifikovaných výrobců.